Architektura i nowoczesne budownictwo – Medal Prezydenta 2012 / Amanda Burden

Amanda Burden wywarła duży wpływ na miasto.
Jako przewodniczący Komisji Planowania Nowego Jorku i dyrektor Departamentu Planowania Miasta, wysiłki pani Burden na rzecz ożywienia Nowego Jorku doprowadziły do zachowania linii wysokiego poziomu, stworzenia East River Waterfront Esplanade i przyszłości rozwój parku Freshkills.
dawne składowisko odpadów na Staten Island, żeby wymienić tylko kilka.
Zarówno na poziomie architektonicznym, jak i miejskim, a także z punktu widzenia polityki zrównoważonego rozwoju, Pani Burden lat jako przewodnicząca skutecznie podniosła jakość projektu w naszym mieście i nasze oczekiwania dotyczące projektowania i życia w mieście.
W tym tygodniu pani Burden została doceniona przez Ligę Architektoniczną Nowego Jorku i została wyróżniona najwyższym odznaczeniem – Medalem Prezydenta.
Taka nagroda jest słusznie zasłużona, ponieważ wpływ pani Burden na inicjatywy architektoniczne i planistyczne ukształtował przestrzenie publiczne, które rozrosły się, by zdefiniować Nowy Jork.
Medal Prezydenta to zaszczyt przyznawany przez rówieśników z organizacji, która jest niezależna od jakiegokolwiek programu zawodowego lub politycznego, a dzięki temu uznaniu, Pani Burden dołącza do ostatnich odbiorców, takich jak Massimo i Lella Vignelli, Hugh Hardy, Richard Meier, Ada Louise Huxtable, Robert AM Stern, Kenneth Frampton, Tod Williams i Billie Tsien oraz Robert Venturi i Denise Scott Brown.
Więcej o nagrodzie po przerwie.
Amanda Burden.
Nowy Jork to świat intensywnego i towarzyskiego życia ulicznego i samotnych przyjemności miejsc zaprojektowanych do kontemplacji i wytchnienia.
Amanda Burden.
Nowy Jork wibruje dynamizmem światowej stolicy.
I oferuje bezpośrednie połączenie z naturalnym światem roślin, pogody i wody.
Jej wizja obejmuje największą skalę i najbardziej intymną: prowadzi reimaginację miasta o długości 520 mil i wie, że krawędź stołu dotyka kolana może decydować o powodzeniu miejsce publiczne.
Amanda Burden twórczo i efektywnie wykorzystała zagospodarowanie przestrzenne jako narzędzie kształtujące przyszłość miasta i chroniące cenną esencję jego przeszłości i teraźniejszości.
.
Za jej głębokie zaangażowanie w sferę publiczną; za pasję do projektowania i architektury; za jej niezwykłe osiągnięcia w podnoszeniu zarówno jakości projektu w naszym mieście, jak i naszych oczekiwań co do projektu i życia w mieście; za swoją miłość do Nowego Jorku w całej swej różnorodności i złożoności: Liga Architektoniczna wręcza Medale Prezydenta Amandzie M.
Burden.
Jako projektantka i urzędniczka, wniosła głęboki i trwały wkład w uczynienie Nowego Jorku bardziej żywym, bardziej ludzkim, piękniejszym miastem.
Serdecznie gratulujemy pani Burden, a także poczuciu wdzięczności za utrzymanie dynamiki Nowego Jorku, intensywności i nieustannego wzrostu.
[hasła pokrewne: moja budowa, galeco stal, beton b25 cena ]

Powiązane tematy z artykułem: beton b25 cena galeco stal moja budowa