Architektura 21szego wieku : Budowanie Energii Netto / Szczegóły Zielonych Książek

Szczegóły niedawno wysłały nam Net Zero Energy Building z serii Green Books.
Podobnie jak wszystko, co szczegółowo robi, książki te dokładnie analizują technologię otaczającą ten konkretny temat.
Jak zwykle daje to wspaniałe przykłady od Virginia Tech Solar House do Centrum Nauk o Środowisku Adama Josepha Lewisa w Oberlin College.
Opis: budynki o zerowym zużyciu energii, budynki o równowadze lub miasta neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla w zależności od lokalizacji i podstawowego programu, statystyki są różne.
Różnorodność stosowanych terminów wskazuje, że wciąż brakuje metody naukowej, co stanowi problem nie tylko w odniesieniu do komunikacji międzynarodowej, ale także w odniesieniu do procesów planowania jako odpowiedzi na wyzwania związane z energią.
Wyjaśnienie i znaczenie najważniejszych terminów jest niezwykle ważne dla ich realizacji.
Od października 2008 r.
Panel ekspertów z międzynarodowej agencji energetycznej zajmuje się tymi tematami w ramach projektu zatytułowanego Toward Net Zero Energy Solar Buildings.
Celem jest przeanalizowanie przykładowych budynków, które znajdują się w pobliżu bilansu energii zerowej, w celu opracowania metod i narzędzi do planowania, projektowania i eksploatacji takich budynków.
Wyniki są udokumentowane w tej publikacji.
To prezentacja nie tylko prezentacji wybranych projektów, ale także przekazywania wiedzy i doświadczeń zdobywanych przez planistów i budowniczych.
008 Informacje podstawowe 048 Projekty i lekcje 526 Małe budynki mieszkalne 072 Duże budynki mieszkalne 094 Osiedla mieszkaniowe 108 miast 120 Budynki biurowe 138 Produkcja i administracja 150 Budynki edukacyjne 168 Budynki eksperymentalne 178 Załącznik Oprawa miękka: 184 strony Wydawca: Birkh.
¤user Architecture (1 kwietnia , 2012) Język: angielski ISBN-10: 3034607806 ISBN-13: 978-3034607803 Kup ten magazyn – Kliknij tutaj, aby kupić tę książkę – Kliknij tutaj, aby zasubskrybować magazyn Detail
[więcej w: próba szczelności instalacji gazowej protokół, galeco stal, moja budowa ]

Powiązane tematy z artykułem: galeco stal moja budowa próba szczelności instalacji gazowej protokół