Architektura i nowoczesne budownictwo – Kickstarter: Hefner / Beuys House / Jimenez Lai

W sobotę podzieliliśmy się z Wami wkładem Bureau Spectacular, Jimeneza Lai a, w cykl wykładów Taubman College Uniwersytetu Michigan, koncentrując się na tym, co gatunek instalacji może zaoferować praktyce architektonicznej.
Zafascynowany eksperymentalną architekturą, opowiadaniem historii, kreskówkami i pościgiem za alternatywnymi rzeczywistościami, najnowsza instalacja architektoniczna Lai, oparta na wydajności, dotarła do Kickstarter.
To od Ciebie zależy czy Lai otrzyma szansę na przekształcenie Project Space w Londynie w projekt architektoniczny z kreskówkową instalacją Super Furniture.
– budynek, który jest nieco za mały i meble, które są zbyt duże.
.
inspirowany ekshibicjonizmem Hugh Hefnera z żywą sztuką Josepha Beuysa.
Jako pierwsza solowa wystawa poza Ameryką Północną, architekt z Chicago zamieszka w domu Hefnera / Beuysa na kilka tygodni, działając jako komiks 1: 1, w którym ludzie mogą stać się częścią.
Być może pamiętasz jego wcześniejsze projekty z serii Super-Meble, w tym Dom Aktówki, w którym mieszkał przez ostatnie trzy lata, oraz Biały słoń (prywatnie miękki).
Jego poprzednie instalacje były szalenie popularne, pobudzając wyobraźnię ludzi z całego świata i nie ma wątpliwości, że Hefner / Beuys House zrobi to samo.
Wszystkie środki zostaną przeznaczone na budowę instalacji, która obejmuje pracę, materiał i transport.
Znajdź więcej informacji i przekaż darowiznę tutaj na Kickstarter! + 11 Dzięki uprzejmości Jimeneza Lai Dzięki uprzejmości Jimeneza Lai Dzięki uprzejmości Jimeneza Lai Dzięki uprzejmości Jimeneza Lai Dzięki uprzejmości Jimeneza Lai Dzięki uprzejmości Jimeneza Lai
[przypisy: galeco stal, mrówka aleksandrów łódzki, beton b25 cena ]

Powiązane tematy z artykułem: beton b25 cena galeco stal mrówka aleksandrów łódzki