Budownictwo i architektura : Możliwości kuratorskie w CCA 2012

Philippe Rahm.
Instalacja pogody wewnętrznej wykonana na potrzeby wystawy CCA.
2006 Kanadyjskie Centrum Architektury (CCA) uruchamia program na rok 2012, aby stymulować możliwości kuratorskie dla studentów i młodych profesjonalistów: program Young Curator i program Power Corporation of Canada Curatorial Internships.
Program Młodego Kuratora oferuje możliwość zaproponowania i poprowadzenia projektu dotyczącego współczesnej debaty na temat architektury, urbanistyki i projektowania krajobrazu, od wystawy w ośmiokątnej galerii lub w Internecie, publikacji, seminarium, serii wydarzeń i innych, podczas rezydencji 3 miesiące w CSW.
Program Power Corporation of Canada Curatorial Internships zachęca studentów i absolwentów szkół projektowania, sztuki i nauk humanistycznych do zapoznania się z programami kolekcji, wystaw i badań prowadzonych przez CCA w ramach stażu trwającego od 6 do 9 miesięcy w Montrealu.
Zaproszenie do składania wniosków dotyczących programu Young Curator oraz programu Power Corporation of Canada Curatorial Internships pozostanie otwarte do 27 kwietnia 2012 r., A staż i zakwaterowanie zaczną się jesienią 2012 r.
Więcej informacji można znaleźć tutaj.
[przypisy: próba szczelności instalacji gazowej protokół, marka betonu komórkowego, galeco stal ]

Powiązane tematy z artykułem: galeco stal marka betonu komórkowego próba szczelności instalacji gazowej protokół