Nowoczesna architektura : AIA Pennsylvania przyznaje Spillman Farmer Architects dla ArtsQuest Center at SteelStacks

Paul Warchol Photography Amerykański Instytut Architektów Pennsylvania Chapter przyznał Srebrny Medal, najwyższy zaszczyt instytutu, Spillman Farmer Architects za bardzo udane Centrum ArtsQuest w SteelStacks.
Dynamiczne ośrodki sztuki widowiskowej, mediów i kultury, znajdujące się na przełomowym miejscu Bethlehem Steel we wschodniej Pensylwanii, posłużyły jako punkt wyjścia do rewitalizacji miasta Bethlehem, które przekształca porzuconą historyczną rdzę przemysłową w dynamiczny, zrównoważony i znośna społeczność mieszana.
200-metrowe ruiny przemysłowe wznoszące się nad ArtsQuest Centre należą do największego w kraju brownfieldu.
Jurorzy AIA pochwalili projekt, mówiąc: Projekt oddaje energię i utylitarne piękno, które było najlepszą z rewolucji przemysłowej, jaką kiedyś oferowano.
Jednocześnie pokazuje, że prawdziwie udane małżeństwo architektury i programu może wywierać nowy cel i nadzieję dla najbardziej opuszczonych części naszej społeczności.
Kontynuuj czytanie po przerwie, aby uzyskać więcej informacji i zdjęć.
+ 12 Szef Projektu Joseph N.
Biondo odpowiedział, mówiąc: Architektura Centrum ArtsQuest jest zależna od jego strony przemysłowej.
Obejmuje nasz region i jego kulturę, uznając ducha materialnego i ludzkiego, który napędza przemysł tego kraju.
To zaszczyt być uznanym przez AIA za nasze zaangażowanie w rzemiosło i projektowanie skoncentrowane na człowieku.
Biondo kontynuował:.
Jako firma widzimy ten projekt jako wyraz struktury, materiału i strony.
.
Paul Warchol Photography Budynek o powierzchni 68 000 stóp kwadratowych jest owinięty lokalnie wyprodukowanymi prefabrykowanymi panelami betonowymi, które są montowane z szorstką, ręcznie wylewaną powierzchnią skierowaną na zewnątrz.
Panele Centrum celebrują zarówno proces, jak i ludzi, którzy je wyprodukowali, ujawniając ślady ich produkcji.
W tym strukturalnym betonowym sejfie znajduje się stalowa rama szkieletowa, która hołduje historii powstania stali, biorąc pod uwagę, że Bethlehem Steel Corporation była jedną z najpotężniejszych firm rewolucji przemysłowej.
Dodatkowo szkielet jest wykończony w międzynarodowym pomarańczowym kolorze, ikonowym kolorze zapożyczonym z wielu najbardziej rozpoznawalnych projektów produkcyjnych w Bethlehem Steel, w tym mostu Golden Gate.
.
Paul Warchol Photography The Center jest domem dla ponad 300 występów na żywo rocznie.
Dzięki tak żywemu harmonogramowi działania i ciągłej obecności społeczności ArtsQuest Center stało się kulturalnym inkubatorem regionu, który zmienia się na nowo w epoce postindustrialnej.
.
Paul Warchol Photography Ponieważ ten projekt został wcześniej opublikowany na Blogu, skorzystaj z tych linków, aby zapoznać się z bardziej szczegółowym projektem Centrum ArtsQuest w ukończonym projekcie SteelStacks i schematem.
.
Paul Warchol Photography Centrum ArtsQuest zostało sfotografowane przez Paula Warchol Photography.
.
Paul Warchol Photography
[przypisy: drewno budowlane ceny, cena betonu b25, farba lateksowa a akrylowa ]

Powiązane tematy z artykułem: cena betonu b25 drewno budowlane ceny farba lateksowa a akrylowa