Ze swiata architektury – INGLASS 2012 – Konferencja Architecture Expo

Wśród gości znajdą się architekci i projektanci konstrukcji, zwycięzcy 9 ważnych nagród, takich jak Residential Property Award 2011, Emirates Leaf Glass Awards 2011, World Architecture Festival 2011 i European Steel Design Awards 2011.
Oprócz tych ekspertów, są również zamierzasz być obecnym światowym liderem w dziedzinie szkła.
Saint-Gobain Glass, Guardian i AGC.
i liderów w ścianach osłonowych.
Permasteelisa.
Zapraszamy na INGLASS, aby poznać tych, którzy stworzą jutrzejszą architekturę.
Więcej po przerwie.
Najnowsze szklane reprezentacje w Europie i Azji, zaprezentowane na INGLASS 2012: – Fasady z czarnego szkła w Graz, Austria, stworzone przez GS Architecture dla projektu Czarna Pantera.
– Jedyny europejski projekt szkła w Sankt Petersburgu z czterema kolorami szkła refleksyjnego, autorstwa Miguela Pallaresa-Lopeza z Piuarch.
– Kompleks Milanofiori we Włoszech, z wewnętrznymi ogrodami z tyłu podwójnych szyb, z fasadą ogólnodostępną i prywatną, projekt podpisany przez Paolo Brescia.
– Ogromna szklana skrzynia z Esma Sultan Palace, przykład tego, jak możemy wykorzystać szkło we współczesnej architekturze z najwyższym potencjałem.
Gokhan Avcioglu.
– Szkło, które przekształca elewację w złożony system odzwierciedlający osobowość miasta, przesłany przez Juana Coll-Barreu w swoim projekcie.
Kwatera główna Departamentu Zdrowia w Bilbao.
– Tose Proeski Memorial House w Skopje, projekt kulturalny wykonany z betonu i szkła, który otrzymał nagrodę główną w 2011 roku na Światowym Festiwalu Architektury w Barcelonie.
– Konstrukcje pod szkłem, z Dan Dubina i Dragos Marcu Goście w sekcji specjalistycznej, prof.
Dr.
eng.
Dan Dubina (Prezes Stowarzyszenia Producentów Konstrukcji Metalowych w Rumunii) i inż.
Dragos Marcu, (zwycięzca European Steel Awards for Steel Structure 2011 przyznany przez Komisję Europejską Budynków Metalowych) opowie o roli struktur w zabezpieczaniu szkła.
[więcej w: moja budowa DRE sklep, teoria architektury, moja budowa ]

Powiązane tematy z artykułem: moja budowa teoria architektury zbrojenie rozproszone