Ze swiata architektury – Rockefeller Arts Centre Expansion / Deborah Berke & Partners Architects

Architekci Deborah Berke & Partners Architekci wydali plany rozbudowy i renowacji IM Michael Peix 1969 Michael C.
Rockefeller Arts Center (RAC).
Położony na Fredonia.
S State University College w Nowym Jorku kompleks wizualny i teatralny służył jako główne centrum kulturalne dla zachodniego Nowego Jorku i północno-zachodniej Pensylwanii.
Czytaj dalej po przerwie, aby uzyskać więcej.
+ 10 Deborah Berke & Partners Architects dąży do uzupełnienia istniejącego obiektu o powierzchni 120 000 stóp kwadratowych, jednocześnie ustanawiając nowy budynek o powierzchni 60 000 stóp kwadratowych, z wyjątkiem kilkunastu betonowych budynków IM Pei, które obecnie definiują kampus.
Render – dzięki uprzejmości Deborah Berke & Partners Architects.
Nasz dodatek jest kontekstowy w tym kampusie: w przeciwieństwie do rozległych betonowych form i powtarzalnych stalowo-szklanych okien, które charakteryzują budynki Pei, zaprojektowaliśmy dodatek do odwrócenia tego języka i być bardziej widoczny w rezultacie.
W związku z tym nasz budynek jest wykonany z powtarzalnych metalowo-szklanych ścian, z delikatnymi betonowymi elementami, które odzwierciedlają oryginalny budynek.
W rezultacie będzie kontekstualny, a jednocześnie nieusuwalnie widoczny.
Nowa ekspansja obejmuje nowe wejście publiczne, trzy studia tańca, laboratoria multimedialne oraz nowe obiekty rzeźbiarskie i ceramiczne.
Budowa ma się rozpocząć pod koniec wiosny 2013 r., A jej ukończenie zaplanowano na jesień 2015 r.
Render – dzięki uprzejmości Deborah Berke & Partners Architects Sketch – dzięki uprzejmości Deborah Berke & Partners Architects
[hasła pokrewne: galeco stal, farba lateksowa a akrylowa, real olsztyn gazetka ]

Powiązane tematy z artykułem: farba lateksowa a akrylowa galeco stal real olsztyn gazetka